poczta babeczkowa

Uwielbiam pomysły na biznes, oparte na kreatywności i pasji. Poza tym, że jestem gadżeciarą, bardzo lubię korzystać z ciekawych usług i próbować nowych rzeczy. Tym razem miałam okazję przetestować słodkości, które dostarczyła mi Babeczkowa Poczta. Już sama nazwa wskazuje na to, jak genialny pomysł kryje się pod tą działalnością.

Babeczkowa Poczta

Poczta babeczkowa działa na terenie całej Polski. Babeczki dostępne są w trzech wielkościach: małej (70g), średniej (120g) oraz dużej (170g). Do wyboru są trzy smaki: babeczka tradycyjna, babeczka z podwójną dawką czekolady (double chocolate) oraz babeczka z chili.

Babeczkowa poczta

Babeczkowa Poczta „Cookie with Love” jest alternatywą dla poczty kwiatowej. Nie każdemu można bowiem przesłać kwiaty. Mężczyźni na przykład zdecydowanie wolą słodkości. Ale nie tylko mężczyźni, bo kobiety, jak wiadomo w zdecydowanej większości mają fioła na punkcie czekolady. – Cookie with Love

Babeczkowa poczta

Wyślij czekoladową babeczkę!

Okazji do wysłania takiego prezentu jest wiele. Urodziny, imieniny, walentynki, Dzień Babci i Dziadka… W zależności od okazji, do każdej babeczki dołączany jest bilecik z twoimi życzeniami. Babeczki pakowane są klasycznie w celofan i przewiązane są czerwoną lub pomarańczową rafią. Słodka paczuszka jest ukryta w ładnym, firmowym pudełku. Babeczki dotarły do mnie w stanie nienaruszonym, choć tuż po otwarciu trudno było mi je pozostawić w takim stanie!

Co sądzisz o babeczkowej poczcie?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE