plakaty do kolorowania

 

Kolorowanki dla dorosłych cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Sama mam jedną kolorowankę, którą wypełniam w wolnych chwilach. Osoby, które lubią zajmować się w wolnym czasie tą formą aktywności, mają ogromny wybór wzorów i formatów, a osobny dział w Empiku z relaksującymi mandalami przestaje już kogokolwiek dziwić.  Nowością (przynajmniej dla mnie) są za to plakaty do kolorowania.

Relaks z kredką w dłoni

Kiedy byłam mała, wystarczyło dać mi kredki i kartkę papieru, bym zniknęła na kilka ładnych godzin. A jeśli w telewizorze leciała bajka Disney’a, to już w ogóle mnie nie było. Potrafiłam rysować godzinami i sprawiało mi to niesamowitą frajdę (nawet jeśli rysowałam to samo po raz setny). Rysowałam nawet na kartonikach z opakowań rajstop (bo były takie faaajne, tekturowe!). Uwielbiałam też kolorowanki. Jak się okazuje, ta miłość gdzieś we mnie pozostała. Co prawda, teraz nie mam możliwości, by „zniknąć” na długie godziny z opakowaniem kredek, ale gdy już znajdę chwilę na kolorowanie, np. przy oglądaniu filmu lub serialu, rzeczywiście, bardzo mnie to relaksuje. A przy okazji takie oglądanie filmu bez ciągłego wlepiania się w ekran pomaga mi w nauce języka! W końcu nie da się jednocześnie kolorować i czytać napisów! Gdy zaczął się cały ten szał na kolorowanki dla dorosłych, jakoś nie wierzyłam w ich magiczną, odprężającą moc, ale może rzeczywiście coś w tym jest?

plakaty do kolorowania

Plakaty do kolorowania jako ozdoba wnętrza

Jeżeli nie widzisz sensu w kolorowaniu kartek papieru i chowaniu ich do szuflady, warto zastanowić się, jak fajnie wyeksponować swoje dzieła. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie kolorowanek do dekoracji wnętrz. Tutaj rewelacyjnym rozwiązaniem są plakaty do kolorowania. Taki fajny gadżet trafił niedawno w moje ręce. Jestem nim zachwycona i już nie mogę się doczekać, aż zawiśnie w antyramie w moim domu. W kawalerce, którą obecnie wynajmuję, nie ma możliwości wyeksponowania go tak, jakbym chciała, więc póki co będę wytrwale czekać na przeprowadzkę 😉 Niemniej jednak, kolorowanie takiego plakatu to prawdziwa frajda!

plakaty do kolorowania

Mój czekoladowy plakat

Mój czekoladowy plakat pochodzi ze sklepu Anna Grunduls Design. W ofercie jest mnóstwo pięknych obrazków, jednak zdecydowałam się na opcję „Plakat do kolorowania z twoim tekstem: wzór z bąbelkami„. Hasło „czekolada” jakoś tak samo przyszło mi do głowy… Plakat ma wymiary 50x70cm, więc łatwo będzie mi znaleźć odpowiednią antyramę. Obraz jest dobrej jakości, prezentuje się znakomicie. Warto zapoznać się także z ofertą gotowych wzorów – wśród nich moim faworytem jest mapa świata do pokolorowania! Równie fajnie we wnętrzu prezentować się będą mandale i inne, kolorowe obrazki. Razem z plakatem otrzymałam zestaw kartek. Pocztówki do kolorowania to kolejny, ciekawy gadżet, który chętnie wykorzystam przy okazji różnych świąt. Samodzielnie pokolorowana kartka z życzeniami jest fajnym dodatkiem do prezentu, np. plakatu do kolorowania!

plakaty do kolorowania

Zobacz także: Czekoladowe fototapety

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE