share week 2017

Uwielbiam odwiedzać blogi, czytać teksty innych autorów i podglądać ich działalność w mediach społecznościowych. Dobrze wiem, ile czasu pochłania blogowanie i bardzo doceniam kwestie, takie jak  dobra jakość zdjęć czy regularność pisania, bo sama mam z tym ogromny problem. SHARE WEEK 2017 to wspaniała akcja, ale jednocześnie… bardzo słaba! No bo jak z tylu cudownych blogów wyłonić tylko trzy najlepsze? Postanowiłam, że poza „shareweekową” trójką podzielę się z wami jeszcze kilkoma innymi blogami, które uwielbiam!

SHARE WEEK 2017: twórcy polecają twórców

Długo zastanawiałam się, na jakie blogi zagłosować w SHARE WEEK 2017. Zdecydowałam, że wybiorę trzy, które są według mnie najbardziej wartościowe i zgodne z moimi przekonaniami. Polecam więc trzy cudowne, bardzo pozytywne miejsca w sieci!

Aniamaluje

Naprawdę wartościowy blog! Bardzo lubię Anię i jej podejście do życia. Jeśli chodzi o blogowanie, podziwiam za pełne zaangażowanie i regularność publikowania tekstów.

Worqshop

To blog, który odkryłam całkiem niedawno. Jestem na etapie nadrabiania zaległości i wciąż odkrywam mnóstwo ciekawych i wartościowych tekstów. Worqshop to niezwykle przyjemne, pozytywne miejsce!

To się opłaca (Biznesowe Info)

Bardzo rzadko kupuję nowe książki, więc sam fakt zakupu Zostań freelancerem, autorstwa Agnieszki Skupieńskiej świadczy o tym, że jej blog jest dla mnie wyjątkowo wartościowy! To miejsce dodało mi pewności, że jestem w stanie poradzić sobie w pracy kreatywnej.

INNE BLOGI, KTÓRE UWIELBIAM

Gdybym mogła zagłosować w ramach akcji na dowolną ilość blogów, moja lista byłaby bardzo długa! Korzystając z okazji, polecę wam jeszcze kilka innych miejsc w sieci, które bardzo często odwiedzam!

Nadine
Pink wellington
Rytm klawiatury
Blue Kangaroo
PrimoCappucino
Króliczek doświadczalny
Joulenka
Socjopatka
Lifemanagerka
Owsianka i kawa
Qursantka
Fashionable
Pipilotka
Pat i Norway
Jak ona to robi
Andrzej Tucholski
Day with coffee
Design Your Life
Urszula Phelep
Niebałaganka
Nishka
Wyrwane z kontekstu
Jest rudo
Zaparzę ci herbatę
Dopracowani

i wiele, wiele innych!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE