sposoby na bolesny okres

Niektóre kobiety mają bezbolesne miesiączki, inne wprost przeciwnie. Jako że należę do tej drugiej grupy i nieraz musiałam odwoływać plany z powodu bólu, na który nie działały żadne tabletki, mam kilka patentów na to, jak nie umierać śmiercią męczeńską raz w miesiącu. Poznaj moje sposoby na bolesny okres.

Skuteczne sposoby na bolesny okres

1. Czekolada gorzka

Każda kobieta powinna ją mieć w domowej apteczce. Ma sporo wartości cennych dla organizmu, zwłaszcza kobiecego. Zalecam stosować już w trakcie PMS. Dla dobra ludzkości.

2. Czekolada mleczna

Błyskawicznie podnosi poziom cukru i równie szybko poprawia humor. W połączeniu z ulubioną kawą organizm przyswaja ją z największą przyjemnością. Ma właściwości uleczające i rozweselające.

3. Czekolada deserowa

Doskonały kompromis dla tych pacjentek, dla których gorzka czekolada jest zbyt gorzka, a mleczna zbyt mleczna. Najprostszy wybór, gdy świat się wali, bo nie wiesz, przy jakiej tabliczce płakać na ulubionym odcinku Seksu w wielkim mieście. Tak jak wszystkie inne czekolady, ma właściwości, które postawiłyby na nogi nawet ofiarę męskiej grypy/

Czekolada najlepszym przyjacielem kobiety

Te sposoby na bolesny okres można stosować zamiennie lub łączyć w dowolnych proporcjach. I tak nikt nie odważy się zasugerować ci, że przegięłaś z ilością czekoladowych tabliczek. Proponuję urozmaicać proces leczenia rozmaitymi dodatkami – orzechami, bakaliami, owocowym nadzieniem… Poświęciłam się i przetestowałam na sobie powyższe sposoby. Z doświadczenia polecam stosować tę kurację raz w miesiącu. Nawet jeśli nie występują jeszcze żadne objawy. W końcu profilaktyka jest bardzo ważna.

Jak sprawdzają się u Ciebie te metody?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE