fotoksiążka

Wehikuł czasu… to byłby cud! Czy wiesz, że zamiast nucić i wzdychać, możesz przygotować wehikuł czasu w zaciszu własnego domu i mieć go zawsze pod ręką? Z tego poradnika dowiesz się, jak zrobić domowy wehikuł czasu. Już tłumaczę!

Domowy wehikuł czasu krok po kroku

Aby zrobić wehikuł czasu, potrzebujesz:

  • komputera,
  • wolnego wieczoru,
  • kilku wyraźnie utrwalonych wspomnień,
  • gorącej czekolady.

1. Gorąca czekolada: Zacznij od zrobienia gorącej czekolady. Generalnie, wszystko co robisz, zaczynaj od czekolady. Ja tak zawsze robię i jestem szczęśliwym człowiekiem. Lekko uzależnionym, ale szczęśliwym. Czekolada gotowa? No to zabieramy się do pracy!

2. Przywoływanie wspomnień: Zasiądź wygodnie przed ekranem komputera. Odszukaj w swojej i jego pamięci najlepiej utrwalone wspomnienia. Takie, na których dostrzegasz wyraźnie każdy szczegół.

fotoksiążka

3. Szablon i wzory: Teraz wejdź na Printu i wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada. Jeśli wybierzesz opcję fotoksiążka, możesz dodatkowo zaoszczędzić aż 44% na tej części wehikułu, bo mam dla ciebie specjalny kod zniżkowy. Utwórz własne wzory lub skorzystaj z gotowych szablonów (np. wakacje nad morzem lub zdjęcia ze ślubu). Wypełnij je swoimi wspomnieniami. Zatwierdź projekt i złóż zamówienie. Przy zakupie fotoksiążki skorzystaj ze zniżki na hasło czekoada.

4. Wyobraźnia: Poczekaj, aż ta część wehikułu trafi do twojego domu. Drugim elementem machiny czasu jest twoja głowa. Zadbaj więc o spokój, by umysł był wypoczęty i zrelaksowany. Jeśli chcesz, by wehikuł przeniósł cię do najpiękniejszych wspomnień, spotkaj się z osobami, z którymi je dzielisz. Razem łatwiej będzie przywołać tamte chwile.

5. Powrót do przeszłości: Masz już wszystkie niezbędne elementy, by przenieść się w przeszłość. Z doświadczenia wiem, że zimą najlepiej jest przenieść się do czasu wakacji, by z podróży w czasie przywieźć trochę słońca i odprężających myśli.

fotoksiazka

Fotoksiążka Printu

44 % zniżki na hasło czekoada

Kod dotyczy wyłącznie fotoksiążek Printu. Obejmuje wszystkie formaty, w dowolnej oprawie, bez limitu stron. Jest jednorazowy, ważny jest do końca roku.

Moje podróże w czasie

Uwielbiam wracać wspomnieniami do chwil z przeszłości. Codzienne vlogi, które nagrywamy z R. na kanał Mniejsze od trzech, są świetną pamiątką, ale poza filmami robimy całe mnóstwo zdjęć. Większość z nich przechowuję na komputerze, jednak bardzo lubię je wywoływać i przechowywać w bardziej namacalny sposób. Dotąd wywoływałam pojedyncze zdjęcia, ale odkąd zrobiłam swojego instabooka, polubiłam wersje książkowe albumów. Tym razem stworzyłam fotoksiążkę, której zawartość możecie zobaczyć w jednym z vlogmasów.

Konkurs z Printu [zakończony]

Wygraj wehikuł czasu! Napisz w komentarzu pod tekstem, w jakich okolicznościach najchętniej przywołujesz wspomnienia. Kiedy i z kim zwykle przeglądasz zdjęcia? Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona fotoksiążką od Printu! Konkurs trwa do 21 grudnia do godziny 23:59.

Wyniki konkursu

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia konkursowe! Fotoksiążkę wygrywa Edyta7! Gratuluję i proszę o przesłanie danych do wysyłki nagród na kontakt@czekoada.pl

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE