Sweet Message

Żeby powiedzieć coś słodkiego, nie musisz ograniczać się do wypowiadania słów takich jak czekolada czy cukier. Doskonale wiesz, jak miło jest otrzymywać komplementy, ale kiedy to ty ostatnio osłodziłaś/osłodziłeś komuś dzień? Możesz po prostu wysłać SMSem świąteczne życzenia lub powiedzieć prosto w oczy, jak ten ktoś jest dla ciebie ważny, ale mam też o wiele smaczniejszy pomysł.

Czekoladowa wiadomość

Jeśli chcesz zaskoczyć bliską osobę, wyślij jej słodką wiadomość pocztą lub kurierem! Oczywiście, możesz postawić na uniwersalną kartkę lub zabawną pocztówkę, ale nie od dziś wiadomo, że najlepiej wyrażać uczucia wedle powiedzenia „przez żołądek do serca”,a najbardziej zmysłowym przysmakiem jest oczywiście czekolada! Najlepszym sposobem na osłodzenie komuś dnia jest więc czekoladowa wiadomość. I takie cudo możesz stworzyć dzięki Sweet Message.

Sweet Message

Sweet Message

Na Sweet Message przy pomocy konfiguratora możesz stworzyć spersonalizowaną wiadomość z czekolady! Każdy znak to osobna czekoladka, literki znajdują się na polewie, a puste pola to pojedyncze praliny. Całość tworzy przepiękną, wyjątkową bombonierkę. Czekoladowa wiadomość może składać się maksymalnie z pięćdziesięciu znaków. W zależności od ilości znaków, możesz wybrać odpowiednią ilość rzędów. Każdy z nich składa się z dziesięciu czekoladek.

Moja czekoladowa, świąteczna wiadomość

Korzystając z okazji, dzielę się swoim słodkim wyznaniem. Bardzo chciałam podziękować ci za to, że zaglądasz na mojego czekoladowego bloga i złożyć najsłodsze życzenia. Samych pyszności na świątecznym stole, wielu czekoladowych Mikołajów, żadnych tam wyrobów czekoladopodobnych, szampańskiego Sylwestra, odkrycia wielu nowych czekoladowych miejscówek i samych słodkich chwil w 2018 roku. Wesołych świąt życzy CzekoAda!

Sweet Message

KONKURS: Prezent od Czekoladowego Mikołaja [zakończony]

Czy wiesz, że Czekoladowy Mikołaj też rozdaje prezenty? Jako jego czekoladowy elf zapraszam do udziału w zabawie, w której aż sześć osób zgarnie słodkie upominki od Sweet Message. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w komentarzu treść czekoladowej wiadomości, którą wysłałabyś/wysłałbyś bliskiej osobie! Do wygrania czekoladowy napis LOVE, idealny na prezent od serca. Konkurs trwa do 21 grudnia do godziny 23:59.

Wyniki konkursu

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia konkursowe! Czekoladowy napis LOVE wygrywają: Anna Rogulska, Magda Grad, Kindka, Agnieszka Szymołon, Danae oraz Karolina Daszkiewicz! Gratuluję i proszę o przesłanie danych do wysyłki nagród na kontakt@czekoada.pl

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij mi wiadomość! Najlepiej tę czekoladową, ale na maile też odpisuję!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE