rok codziennego vlogowania

Rok 2018 rozpoczęłam bardzo ambitnie. Pewnie nawet zbyt ambitnie, ale uświadomiłam sobie to dopiero, gdy zaczęliście pisać „wow”, „odważne postanowienie”, „trzymam kciuki”, a wtedy było już za późno na wątpliwości. Wspólnie z R. postanowiliśmy nagrywać vlogi, dzień po dniu, przez cały rok na kanał Mniejsze od trzech!

Codzienne vlogi w 2018 roku

Póki co mamy za sobą miesiąc codziennego vlogowania. Trochę się obawialiśmy, że VLOGMAS 2017 nas pokona i nie damy rady vlogować każdego dnia, ale stało się zupełnie inaczej. Nagrywanie weszło nam w nawyk i gdy zdarzyło nam się gdzieś wyjść bez kamery, czuliśmy się strasznie nieswojo. Dlatego stwierdziliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy nagrywali każdy dzień swojego życia, przez okrągły rok.

>>Subskrybuj kanał Mniejsze od trzech

Skąd ten pomysł?

Cały ten pomysł nie ma za sobą jakiejś głębszej filozofii i, tak w zasadzie, nie mamy żadnego planu. Wyglądało to mniej więcej tak, że po imprezie Sylwestrowej nasz przyjaciel stwierdził, że „nagrywanie codziennie przez rok – to by było coś”, a my jednogłośnie odpowiedzieliśmy „nooo”. Wieczorem ogłosiliśmy światu, że Mniejsze od trzech będzie vlogować codziennie.

Co przyniesie 2018 rok?

Najpiękniejsze jest to, że sami nie wiemy, co będzie działo się w tym roku. Jesteśmy w takim momencie życia, że, poza związkiem i rodziną, nie mamy nic stałego. Cały czas szukamy swojego miejsca na świecie i pomysłu na siebie. Póki co chcemy dzielić się swoim szczęściem, pozytywną energią i robić to, co nas uszczęśliwia. Rok 2017 był najtragiczniejszym czasem w moim życiu i bardzo dużo mi uświadomił. Wiem, że nie chcę zmarnować swojego życia, dlatego będę próbować zrobić wszystko, o czym marzę i zobaczyć, co z tego będzie. Jednym z takich planów jest vlogowanie. A jak coś robić, to na całego! Codzienne vlogi stały się naszym priorytetem!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE