co robić w lutym

Zostało jeszcze trochę czasu do wiosny i jakoś trzeba ten luty przetrwać. Z najkrótszym miesiącem w roku nie powinno być problemu, ale w razie czego podrzucam kilka pomysłów na to, jak sobie ten czas uprzyjemnić.

Co robić w lutym?

Zamów ulubioną pizzę

To moja druga miłość, zaraz po czekoladzie. Pyszne, puszyste ciasto z ulubionymi dodatkami ma, poza właściwościami leczniczymi, mnóstwo innych funkcji. Może godnie zastąpić obiad lub kolację, sprawdzi się na randce lub podczas spotkania z przyjaciółmi i świetnie poprawia humor. A że 9 lutego świętujemy Dzień Pizzy, to chyba oczywiste, że w tym miesiącu należy wybrać numer do ulubionej pizzerii.

Spędź miło walentynki

Nieważne, czy świętujesz walentynki z ukochaną osobą czy w pojedynkę, to niezwykle sympatyczne święto, więc zamiast z niego rezygnować, wykorzystaj je jako pretekst do zrobienia czegoś fajnego. Ja w tym roku mam w planach wizytę u ortopedy, więc muszę jeszcze popracować nad pomysłem na 14 lutego, ale na pewno chcę miło spędzić ten dzien!

Odważ się na zimowe szalenstwo

Brak śniegu to nie wymówka! Oczywiście, zdecydowanie ułatwia sprawę, jeśli chodzi o jazdę na nartach, snowboardzie czy na sankach, ale nie musisz wyjeżdżać w góry, żeby móc cieszyć się urokami zimy. Wykorzystaj ferie lub weekend i wybierz się na lodowisko!

Upoluj coś na zimowych wyprzedażach

Może to banalne, ale naprawdę poprawia humor. Ja, póki co, ograniczyłam się do zakupu przecenionych kalendarzy adwentowych i Mikołajów z czekolady, ale udało się nam upolować kilka fajnych rzeczy do męskiej części naszej szafy.

Jakie masz plany na luty?