Mam przyjemność ogłosić, iż w poniedziałek, 2. listopada, startuje jesienne wyzwanie blogowe! Wielu osobom jesień kojarzy się z najbardziej depresyjnym okresem w roku, ale w naszych tekstach nie będzie miejsca na narzekanie! Zapraszam do zabawy wszystkich chętnych blogerów. Chciałabym, abyśmy w tym tygodniu udowodnili, że jesień da się lubić! Niech to będzie nasza misja 🙂

JESIENNA CHANDRA – BLOGERZY MÓWIĄ STOP

02.11. – 07.11.

poniedziałek/wtorek – Jesień a motywacja
środa/czwartek – Jesienny bohater
piątek/sobota – Sposoby na sezonowe przeziębienie/spadki nastroju

# Wyzwanie potrwa od 2 do 7 listopada. Chciałabym, aby w ciągu tych kilku dni uczestnicy zabawy opublikowali trzy teksty na swoich blogach. Poniżej znajdziecie rozpiskę tematów. Nie chcę narzucać wam, kiedy dokładnie macie publikować teksty, więc przyjmuję, że dany temat pojawi się na waszym blogu w ciągu dwóch dni.

# Kiedy stworzycie już wpis, koniecznie zostawcie do niego link pod moim tekstem, dotyczącym tego samego tematu. Swoje wpisy opublikuję w poniedziałek, środę i piątek.

# Promując tekst w mediach społecznościowych, nie zapomnijcie wspomnieć o CzekoAdzie – wtedy łatwiej będzie mi was odnaleźć!

# Pamiętajcie, że propozycja tematu nie musi stać się tytułem waszego wpisu. Jeśli tematem jest “jesienny bohater”, swój wpis możecie zatytułować dowolnie, np. jeśli tym bohaterem ma być dynia, tekst może być zatytułowany “5 pomysłów na dynię”.

# Myślę, że fajnym pomysłem będzie dołączenie do tekstów autorskich zdjęć, zrobionych na przykład podczas jesiennego spaceru. Pokażcie się swoim czytelnikom, wyjdźcie z aparatem na świeże powietrze i cyknijcie kilka uśmiechniętych fotek w jesiennej scenerii!

Zapraszam do wspólnej zabawy!

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało – w komentarzach lub na kontakt.czekoada@gmail.com

CzekoAda na gorąco:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *