share week 2017

 

Share Week to cykliczna akcja prowadzona przez Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy i youtuberzy polecają swoim odbiorcom inne blogi lub kanały. Myślę nad stworzeniem filmu, w którym opowiem o moich ulubionych youtuberach, lecz póki co publikuję wydanie blogowe. Przyznam, że niełatwo było mi wybrać tylko trzy blogi! Postanowiłam polecić Wam te miejsca w sieci, których autorkom najmocniej kibicuję, bo widzę, z jaką pasją i zaangażowaniem tworzą swoje miejsca w sieci!

Share week 2016

Blue Kangaroo

– blog studencki. Ania tworzy w sieci miejsce, które nie tylko wspiera mnie w trudnych chwilach w trakcie sesji egzaminacyjnej, ale także inspiruje mnie do działania na co dzień.

Day with coffee

– teksty Ewy również są dla mnie ogromną inspiracją. Zdecydowanie jest to blog, który najprzyjemniej odwiedza się przy filiżance kawy 🙂

Madame Vela

Ewelina pisze z taką lekkością, że po przeczytaniu jej tekstów nie mogę się pozbierać. Co trzecie zdanie rozkłada mnie na łopatki! Bloga czyta się z ogromną przyjemnością!
Jak już wspomniałam, wybranie tylko trzech blogów było dla mnie bardzo trudnym zadaniem – moja blogowa lista nieustannie się rozwija, a ja mam chęć na więcej – koniecznie napiszcie w komentarzach, jakie blogi Wy najchętniej odwiedzacie lub, jeśli macie ochotę, zaproście mnie do siebie – wpadnę z przyjemnością! 🙂
CzekoAda na gorąco:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *