Po raz pierwszy w cyklu Produkty CzekoAdowe piszę o kosmetykach. Żadna ze mnie blogerka urodowa, bliżej mi już chyba do modowej, bo ostatnio kupiłam sobie kapelusz… Mimo tego zakupu, nadal pozostaję w kategorii Lifestyle, więc ten wpis jest utrzymany w tych klimatach. Nie będę tutaj się produkować jako specjalistka od makijażu, raczej jako kobieta, która (jak to kobieta) dba o swój wygląd, używa kosmetyków i lubi się malować. Nie od dziś wiadomo, że czekolada jest najlepszym przyjacielem każdej dziewczyny… Jestem przekonana, że każda z nas pokocha tabliczkę od Makeup Revolution, która jest bardzo słodka, a w dodatku potrafi sprawić, że wyglądamy pięknie!

if (typeof CeneoAPOptions == “undefined” || CeneoAPOptions == null)
{
var CeneoAPOptions = new Array();
stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);
var script = document.createElement(“script”);
script.setAttribute(“type”, “text/javascript”);
script.setAttribute(“src”, “//partnerzyapi.ceneo.pl/External/ap.js?”+stamp);
script.setAttribute(“charset”, “utf-8”);
var head = document.getElementsByTagName(“head”)[0];
head.appendChild(script);
}

CeneoAPOptions[CeneoAPOptions.length] =
{
ad_creation: 80043,
ad_channel: 15065,
ad_partner: 11892,
ad_type: 2,
ad_content: ‘Makeup Chocolate paleta i heart’,
ad_format: 3,
ad_newpage: true,
ad_basket: false,
ad_container: ‘ceneoaffcontainer80043’,
ad_formatTypeId: 1,
ad_contextual: false,
ad_recommended: false
};

 

paletki Makeup Revolution
Na co dzień wykonuję raczej delikatny makijaż. Lubię za to podkreślić usta – dobrze czuję się w ciemnych różach i czerwieniach wpadających w bordo. Jeśli chodzi o makijaż oka, zwykle ograniczam się do granatowej lub brązowej kreski albo cieni w stonowanych barwach. Właśnie dlatego ze sklepu perfumesco.pl wybrałam paletki Death By Chocolate i Naked Chocolate od Makeup Revolution. No, może jeszcze dlatego, że miały kształt czekolady…
Każda paletka składa się z szesnastu cieni – część z nich jest matowa, inne są perłowe, rozświetlające. Bardzo podoba mi się to, że cienie, które mają dawać jakiś tam połysk, nie sypią się brokatem, są właśnie bardziej perłowe niż brokatowe. Oczywiste jest to, iż niektóre kolory są używane częściej, inne rzadziej – bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, iż odcień cielisty i cień rozświetlający są większe od pozostałych. Z paletek Death By Chocolate i Naked Chocolate można wykonać zarówno delikatny makijaż dzienny, jak i bardziej efektowny, wieczorny. Cienie są dobrze napigmentowane, jakość naprawdę jest ok. Także rewelacyjne, czekoladowe opakowanie jest wykonane bardzo solidnie.
Makeup Revolution
Cenę i więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj:
CzekoAda na gorąco:
 

2 thoughts on “Czekoladowa paletka cieni”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *