czekoladowy notes z Aliexpress

 

Czekoladowy notes to jeden z tych gadżetów, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia, choć była to jedynie internetowa znajomość. Początkowo notes zgrywał niedostępnego i nie można go było zdobyć w żadnym z polskich sklepów internetowych, jednak przeznaczenie sprawiło, że znalazłam go w Chinach! Dokładniej na Aliexpress.

Link do produktu w sklepie:

 

Czekoladowy notes z Aliexpress

Aliexpress to takie “chińskie allegro”, do którego początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona. Było to jednak przed tym zanim zamówiłam bransoletkę (91 groszy), czekoladową obudowę na telefon (7,61 zł), czekoladowe pudełko na soczewki (4,15 zł) i kilka innych drobiazgów. Czekoladowy notes był moim najdroższym zakupem na tej stronie i kosztował mnie 11,91 zł. Przy każdym z tych zakupów miałam darmową wysyłkę i nie była to jakaś specjalna okazja – Chiny dopłacają do przesyłek, gdyż zależy im na eksporcie. Minusem jest za to długi okres dostarczenia przesyłki. Paczki zwykle przychodzą do mnie po miesiącu od złożenia zamówienia. Przy płatności dostępne są polskie przelewy, w których pośrednik przewalutowuje cenę i pobiera małą prowizję. Daj znać, jeśli potrzebujesz pomocy przy złożeniu zamówienia. Polecam też świetny poradnik, stworzony przez Anię – to właśnie dzięki niej przekonałam się do Aliexpress. Na Aliexpress zamówiłam już dużo czekoladowych gadżetów, m.in. czekoladowy pojemnik na soczewki.

Zarejestruj się i zyskaj zwrot części kwoty za każdy zakup na Aliexpress!

 

 

Notatnik dla miłośników czekolady

Czekoladowy notes o wymiarach 8,5 cm na 9,5 cm jest idealnym gadżetem dla wszystkich miłośników czekolady. Okładka jest miękka, gumowa, więc notowanie jest wygodne. Białe kartki w środku są dobrej jakości, trzymają się mocno okładki. Nawet latem będę mogła nosić w torebce taką tabliczkę bez obaw. Notatnik się nie roztopi, choć do złudzenia przypomina prawdziwą czekoladę. Ten, kto nadgryzł mój notesik nie musiał martwić się o kalorie. Czekoladowy notes będzie idealnym pomocnikiem CzekoAdy. To właśnie jemu powierzę największe tajemnice związane z blogiem i kanałem na YouTube.

Czekoladowy notes z Aliexpress: recenzja

 

Produkty CzekoAdowe

W serii Produkty CzekoAdowe przedstawiam gadżety i słodkości, stworzone dla miłośników czekolady. Pamiętaj, że czekam na linki do najbardziej szalonych, najsłodszych i najbardziej czekoladowych przedmiotów!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

7 thoughts on “Czekoladowy notes”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *