czekoladowy pojemnik na soczewki

Czekoladowe gadżety są moją słabością, od kiedy tylko zostałam CzekoAdą. Czekoladowy notes, paletka do cieni w kształcie czekolady… Że niby już niczym cię nie zaskoczę? Przeciwnie – mam w zanadrzu jeszcze wiele takich perełek! “Nosicielką” soczewek jestem od jakichś siedmiu lat, ale dopiero teraz doczekałam się pojemnika na soczewki godnego CzekoAdy. Zawsze korzystałam z tych dołączonych do opakowań płynu do soczewek, jednak gdy trafiłam na taki w kształcie czekoladowych babeczek, bez chwili wahania kliknęłam “kup teraz”.

Link do produktu w sklepie:
Pojemnik zamówiłam na Aliexpress. O moich zakupach na “chińskim allegro” wspominałam w poprzednim wpisie, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z Aliexpress, odsyłam do tekstu Czekoladowy notes. Za babeczkowy pojemnik zapłaciłam 4,15 zł Przesyłka była darmowa. Na paczkę czekałam coś około miesiąca. Poza tym, że czekoladowy pojemniczek jest bajerancki i przesłodki, dobrze spełnia swoją funkcję. Pojemność zbiorniczka jest mniejsza niż w typowych pojemnikach na soczewki, ale szybko się do tego przyzwyczaiłam. Plus jest taki, że na dłuższą metę można zaoszczędzić na płynie. Zdobienia babeczek są wykonane i pomalowane bardzo starannie, a dekoracja sprawia, że gadżet wygląda bardzo apetycznie. Dostępne są także inne wersje babeczek, ale czekoladowe na bank są najsmaczniejsze! Niedawno znalazłam też pudełko do soczewek w kształcie kostek czekolady… Znalezienie go w mojej skrzynce pocztowej to tylko kwestia czasu.
W serii Produkty CzekoAdowe przedstawiam gadżety i słodkości, stworzone dla miłośników czekolady. Czekam na linki do najbardziej szalonych, najsłodszych i najbardziej czekoladowych przedmiotów! Mojego uzależnienia i tak się już nie wyleczy.
CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

2 thoughts on “Czekoladowy pojemnik na soczewki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *