czekoladowy długopis

Czekoladowy notes jest rewelacyjnym gadżetem, jednak sam, bez czegoś do pisania na niewiele się zda. Kilka dni po pierwszej czekoladowej przesyłce dotarł do mnie kolejny cudowny drobiazg, idealny kompan dla notatnika – czekoladowy długopis, który także zamówiłam na Aliexpress.
Link do produktu w sklepie:

czekoladowy długopis

Długopis kosztuje obecnie US $0.95. Gdy go zamawiałam, zapłaciłam w przeliczeniu 4,79 zł (przesyłka jest darmowa). Tutaj dowiesz się, jak korzystać z Aliexpress. Przesyłkę z Chin otrzymałam po miesiącu od złożenia zamówienia. Produkt jest bardzo fajnie wykończony, kształtem przypomina czekoladowy batonik, jest wykonany z plastiku (niestety nie z czekolady), przypominającego klocki Lego. Oryginalny wkład pisze trochę jak żelowy długopis, jednak niestety, po tygodniu używania zaczął przerywać. Na szczęście wymiana wkładu nie stanowi problemu. Czekoladowy długopis w połączeniu z notatnikiem tworzy duet idealny, choć ich kolory nie są takie same – długopis jest z ciemniejszej czekolady 😉

Zarejestruj się na Refunder i zyskaj zwrot części kwoty za każdy zakup na Aliexpress!

 

W serii Produkty CzekoAdowe przedstawiam gadżety i słodkości, stworzone dla miłośników czekolady. Pamiętaj, że czekam na linki do najbardziej szalonych, najsłodszych i najbardziej czekoladowych przedmiotów!
CzekoAda na gorąco:
 

One thought on “Czekoladowy długopis”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *