Moja kolekcja czekoladowych gadżetów ciągle się powiększa. Bardzo cieszę się, że wiele osób odkryło dzięki mnie te niezbędne do życia przedmioty! Jeśli zamówiłeś coś z polecenia CzekoAdy, pochwal się tym w mediach społecznościowych, dając hashtag #ProduktyCzekoAdowe. W zanadrzu mam jeszcze mnóstwo słodkich akcesoriów do zrecenzowania – dziś nadeszła pora na bardzo kobiecy gadżet – czekoladowe lusterko.

Link do produktu w sklepie:

czekoladowe lusterko

Małe, podręczne lusterko to gadżet, który warto mieć zawsze przy sobie. Moje jest oczywiście w kształcie tabliczki czekolady. Niestety, nie pachnie czekoladą (w przeciwieństwie do notesu i gumki do ścierania, którą ostatnio zamówiłam). Lusterko pochodzi z “chińskiego allegro”. O tym, jak robić zakupy na Aliexpress opowiadałam w recenzji czekoladowego notesu – by do niego przejść, kliknij w różową frazę. Wybrałam darmową wysyłkę, więc na paczkę czekałam prawie miesiąc. W przeliczeniu zapłaciłam 5,40 zł. Lusterko jest płaskie, nie zabiera wiele miejsca w kosmetyczce, jest bardzo lekkie. Mimo swojej delikatności jest całkiem porządne, nieźle wykonane. Plusem jest także to, że można je otworzyć w taki sposób, że nie będzie przewracać się po postawieniu na płaskiej powierzchni. To lusterko idealnie sprawdziło mi się podczas wakacyjnego wyjazdu, gdy malowałam się w pokoju. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak dobrej jakości, jestem bardzo mile zaskoczona, że lusterko nie zniekształca obrazu i nie niszczy się od codziennego użytku.

Produkty CzekoAdowe

W serii Produkty CzekoAdowe przedstawiam gadżety i słodkości, stworzone dla miłośników czekolady. Na blogu pokazywałam już czekoladowy notesdługopispojemnik na soczewkipaletkę cieni, a nawet farbę do włosów o czekoladowym odcieniu. Pamiętaj – cały czas czekam na linki do najbardziej szalonych, najsłodszych i najbardziej czekoladowych przedmiotów!
CzekoAda na gorąco:

3 thoughts on “Czekoladowe lusterko”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *