czekoladowy case z Aliexpress

Czekoladowy case jest jedynym słusznym ubrankiem dla telefonu CzekoAdy. Moja poprzednia obudowa z hasłem “Save the Earth. It’s the only planet with chocolate” sprawdzała się świetnie, jednak czekoladowy case, który dotarł do mnie kilka dni temu, wskoczył na pierwsze miejsce na podium najfajniejszych czekoladowych gadżetów. No, może ex aequo z notesem w kształcie tabliczki czekolady.

Link do produktu w sklepie:

czekoladowy case na telefon

 

Czekoladowy case na telefon jest kolejnym gadżetem, który zamówiłam na Aliexpress. Zapłaciłam za niego tylko 8,44 zł (z darmową przesyłką). Przed zakupem porównywałam podobne oferty i udało mi się zapolować na promocję. Paczka szła do mnie z Chin przez niecały miesiąc. Obudowa była szczelnie zapakowana, dotarła w stanie idealnym. Na Aliexpress jest mnóstwo takich ubranek na różne modele telefonów. Mój to Samsung Galaxy A3.

 

Czekoladowy case na telefon z Aliexpress

Kolorowe obudowy na telefon wielu osobom kojarzą się dość infantylnie. Te wszystkie Myszki Miki i inne Miniony zawsze mi się podobały, ale zakupem raczej nie byłam zainteresowana. Kiedy jednak zobaczyłam silikonową czekoladę wiedziałam, że musi być moja! Tuż po otwarciu paczki najbardziej zaskoczył mnie… zapach! Case pachnie czekoladą! I może trochę kokosem. Zapach jest oczywiście trochę sztuczny, ale z czasem ta sztuczność się ulatnia. Obudowa jest fajnie wykonana, nie ściera się i nie utrudnia dostępu do bocznych przycisków. Jedynym, dość istotnym zastrzeżeniem jest to, że jest minimalnie za duża. Nie na tyle, żeby telefon z niej wypadł, ale bardzo łatwo się ją zdejmuje. Czekoladowy case to jeden z najfajniejszych gadżetów, które do tej pory pokazywałam w serii Produkty CzekoAdowe. Jak Ci się podoba?

 

CzekoAda na gorąco:

3 thoughts on “Czekoladowy case na telefon”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *