kawałek czekoady

Kawałek CzekoAdy to cykl, w którym przemycam trochę prywaty (jakby kogoś obchodziło, co u mnie słychać), chwalę się, spowiadam, marudzę i dzielę luźnymi przemyśleniami. Raz w miesiącu chyba można się trochę obedrzeć z prywatności, nie? Oto moje podsumowanie lutego:

Podsumowanie lutego

W poprzednim tekście z tej serii wspomniałam, że styczeń był miesiącem zdrowia? W takim razie luty był miesiącem chorowania. Przez ostatnie tygodnie czuję się po prostu okropnie! Jestem chora już trzeci tydzień z maksymalnie trzydniowymi przerwami. Jakby tego było mało, moje problemy po wyrwaniu ósemki nie ustąpiły i nadal nie odzyskałam czucia w części ust i brody… Może znasz kogoś, kto miał problem z uszkodzeniem nerwu przy wyrwaniu zęba i masz dla mnie jakiś ratunek? Byłam już u neurologa i usłyszałam, że muszę po prostu czekać, aż nerw się zregeneruje… Kończę już narzekać jak staruszka. Lecimy dalej!

Blogowa przeprowadzka

Od początku lutego CzekoAda jest “na swoim”! Pożegnałam się z Bloggerem i od miesiąca mój blog mieszka sobie na WordPressie. Korzystam z hostingu i domeny Opiekuna Bloga i jeśli chcesz do mnie dołączyć, skorzystaj z mojej zniżki! Wówczas zapłacisz o 10% mniej, a ja otrzymam prowizję za polecenie. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji i usług Opiekuna. Na każde moje pytanie otrzymywałam błyskawiczną odpowiedź, o każdej porze dnia i nocy, a cała przeprowadzka z Bloggera na WordPress przebiegła szybko i bezboleśnie.

Opiekun Bloga: 10% rabatu na hosting

https://panel.opiekunbloga.pl/shop?ref=aef3d

opiekun bloga

Napięty grafik

Choć to najkrótszy miesiąc w roku i przez cały czas męczyło mnie choróbsko, w lutym starałam się wykorzystywać produktywnie każdą wolną chwilę. (Może dlatego wciąż nie mogę się doleczyć?). Dwie sesje zdjęciowe, kilka dodatkowych zleceń, no i moje dwie prace… Cieszę się, że udało mi się to pogodzić w czasie, choć jestem trochę zmęczona. Na szczęście w ostatni weekend miesiąca udało mi się na chwilę oderwać od pracy i spędziłam ten czas w rodzinnym domu, w gronie najbliższych.


Nowości na blogu

W lutym udało mi się kontynuować moje postanowienie o regularnym publikowaniu nowych tekstów. Pisałam o tym, jak radzić sobie z pracą, którą lubisz, przedstawiłam 7 pomysłów na zimową randkę i 5 pomysłów na Dzień Kobiet. Rafał postarał się o to, żeby powstał dwudziesty dziewiąty odcinek naszej serii Rozmówki damsko-męskie. Na blogu pojawiło się także sporo czekoladowych wpisów. Pokazałam mój czekoladowy plakat do kolorowania i przesyłkę od Babeczkowej Poczty. Podzieliłam się z wami najlepszymi cytatami o czekoladzie oraz informacją o promocji Odbierz czekoladę za 1 grosz.

Jak minął luty? Czy ty też nie możesz się już doczekać wiosny?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

2 thoughts on “Kawałek CzekoAdy: luty 2017”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *