share week 2017

Uwielbiam odwiedzać blogi, czytać teksty innych autorów i podglądać ich działalność w mediach społecznościowych. Dobrze wiem, ile czasu pochłania blogowanie i bardzo doceniam kwestie, takie jak  dobra jakość zdjęć czy regularność pisania, bo sama mam z tym ogromny problem. SHARE WEEK 2017 to wspaniała akcja, ale jednocześnie… bardzo słaba! No bo jak z tylu cudownych blogów wyłonić tylko trzy najlepsze? Postanowiłam, że poza “shareweekową” trójką podzielę się z wami jeszcze kilkoma innymi blogami, które uwielbiam!

SHARE WEEK 2017: twórcy polecają twórców

Długo zastanawiałam się, na jakie blogi zagłosować w SHARE WEEK 2017. Zdecydowałam, że wybiorę trzy, które są według mnie najbardziej wartościowe i zgodne z moimi przekonaniami. Polecam więc trzy cudowne, bardzo pozytywne miejsca w sieci!

Aniamaluje

Naprawdę wartościowy blog! Bardzo lubię Anię i jej podejście do życia. Jeśli chodzi o blogowanie, podziwiam za pełne zaangażowanie i regularność publikowania tekstów.

Worqshop

To blog, który odkryłam całkiem niedawno. Jestem na etapie nadrabiania zaległości i wciąż odkrywam mnóstwo ciekawych i wartościowych tekstów. Worqshop to niezwykle przyjemne, pozytywne miejsce!

To się opłaca (Biznesowe Info)

Bardzo rzadko kupuję nowe książki, więc sam fakt zakupu Zostań freelancerem, autorstwa Agnieszki Skupieńskiej świadczy o tym, że jej blog jest dla mnie wyjątkowo wartościowy! To miejsce dodało mi pewności, że jestem w stanie poradzić sobie w pracy kreatywnej.

INNE BLOGI, KTÓRE UWIELBIAM

Gdybym mogła zagłosować w ramach akcji na dowolną ilość blogów, moja lista byłaby bardzo długa! Korzystając z okazji, polecę wam jeszcze kilka innych miejsc w sieci, które bardzo często odwiedzam!

Nadine
Pink wellington
Rytm klawiatury
Blue Kangaroo
PrimoCappucino
Króliczek doświadczalny
Joulenka
Socjopatka
Lifemanagerka
Owsianka i kawa
Qursantka
Fashionable
Pipilotka
Pat i Norway
Jak ona to robi
Andrzej Tucholski
Day with coffee
Design Your Life
Urszula Phelep
Niebałaganka
Nishka
Wyrwane z kontekstu
Jest rudo
Zaparzę ci herbatę
Dopracowani

i wiele, wiele innych!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

17 thoughts on “SHARE WEEK 2017, czyli lista moich ulubionych blogów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *