mniejszeodtrzech

Kawałek CzekoAdy to cykl, w którym przemycam trochę prywaty (jakby kogoś obchodziło, co u mnie słychać), chwalę się, spowiadam, marudzę i dzielę luźnymi przemyśleniami. Raz w miesiącu chyba można się trochę obedrzeć z prywatności, nie? Oto moje podsumowanie marca:

Zmiana fryzury

Pewnie sama bym się nie odważyła na zmianę fryzury. Odkąd wzięłam udział w reklamie Casting Creme Gloss L’oreal Paris, decydowałam się jedynie na farbowanie i podcięcie końcówek. Do zmiany fryzury przekonało mnie ogłoszenie, które znalazłam na jednej z facebook’owych grup. Poszukiwano dziewczyn do szkolenia fryzjerskiego. Początkowo bałam się, że nie będę miała wpływu na ostateczny efekt i nie będę zadowolona z nowej fryzury, ale poszłam na casting i to rozwiało moje wątpliwości. Zostałam wybrana i zamiast wydawać na fryzjera, zarobiłam na nowej fryzurze. Jeśli będziecie miały okazję zgłosić się do podobnej akcji, nie wahajcie się ani chwili!

kaaral

Źródło zdjęcia

Mniejsze od trzech

W marcu razem z R. ruszyliśmy z kanałem Mniejsze od trzech. To takie Rozmówki damsko-męskie, tylko że jeszcze bardziej żenujące i w wersji filmowej. Póki co jesteśmy przed kamerą okropnie spięci i zdarza się, że gadamy totalnie od czapy, ale uwierz, że staramy się, jak tylko możemy! Mamy nadzieję, że z czasem trochę się oswoimy i na filmach będzie coraz mniej nerwowych chichotów i słowotoków! Mniejsze od trzech to codzienne vlogi, TAGi i (wkrótce) filmy, w których opowiadamy różne historie.

Mniejsze od trzech to najbardziej zakochany kanał na polskim YouTube! Jesteśmy parą z ponad sześcioletnim stażem, mieszkamy w Szczecinie i tworzymy zgrany duet. Na tym kanale dzielimy się swoim szczęściem!

Co jest w mojej torebce to jeden z najpopularniejszych TAGów na polskim YouTube. W tym filmie pokazujemy, co CzekoAda ma przy sobie każdego dnia. W filmiku pojawia się także męski komentarz dotyczący zawartości damskich torebek.

VLOG #1: Niedzielny vlog to szaleńczy bieg po darmową kawę z McDonalds, szybkie zakupy w centrum handlowym Galaxy, romantyczna randka przy kebabie z promocji, pierwsza wizyta w solarium i spacer po Szczecinie.

VLOG #2: Poniedziałki bywają trudne, szczególnie gdy tydzień rozpoczyna się pobraniem krwi. Powrót do codziennych obowiązków po weekendzie nie ułatwia sprawy. Na szczęście mamy swoje durne poczucie humoru, które ratuje nas nawet w tak beznadziejnych przypadkach.

VLOG 3: Dzień Krokusa na Jasnych Błoniach to jedno z naszych ulubionych szczecińskich wydarzeń. Wiosnę rozpoczęliśmy treningiem personalnym w Pure Jatomi Kaskada i spacerem po słonecznym Szczecinie. Nie obyło się bez pierwszych wiosennych zakupów!

Marcowe wpisy na blogu

Co jest w mojej torebce? [VIDEO]

Jak tanio odświeżyć garderobę na wiosnę?

Zdania, których nie mówią mieszkańcy Szczecina

SHARE WEEK 2017, czyli lista moich ulubionych blogów

Najbardziej czekoladowe piosenki w historii muzyki

Jak szybko poprawić sobie humor? #post15minut

My first 7 jobs, czyli siedem prac CzekoAdy

Rozmówki damsko-męskie #30

Zaproszenie na Święto Czekolady

Korzystając z okazji, chciałabym zaprosić Cię na wspólne świętowanie jednego z moich ulubionych świąt w roku. Zbliża się Dzień Czekolady i z ogromną przyjemnością ogłaszam, że zostałam ambasadorką Święta Czekolady w szczecińskim bistro Artisan. Jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic, koniecznie dołącz do wydarzenia i zobacz, jakie niespodzianki dla Ciebie przygotowałam!

Daj znać, jak Ci minął marzec!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *