wielka wymiana książkowa

Wielka wymiana książkowa to rewelacyjna akcja, zapoczątkowana przez autorkę bloga Save the magic moments. Tegoroczna edycja jest współtworzona przez Ewelinę Mierzwińską. Celem zabawy jest szerzenie czytelnictwa. Hasło “Przeczytaj i podaj dalej” mówi chyba wszystko. Każdy może dołączyć i wymienić się książkami z  innymi uczestnikami! 

Wielka wymiana książkowa

Jak wziąć udział w akcji?

Akcja trwa od 22 kwietnia do 1 maja. Każdy może dołączyć do akcji. Jeżeli jesteś blogerem/youtuberem opublikuj wpis/film, przedstawiający książki, które chcesz wymienić. Podaj listę tytułów i opisz, w jakim są stanie. Link do swojej listy zamieść w linkowym party, które otwarte są na blogach Save the magic moments oraz u Eweliny Mierzwińskiej. Jeżeli jesteś czytelnikiem, zostaw komentarz u osoby, z którą chcesz się wymienić i podaj tytuły, jakie masz na wymianę. Wymiana odbywa się tylko między wami – możecie przesłać sobie książki lub wymienić się osobiście.

wielka wymiana książkowa

Blog: pisz, kreuj, zarabiaj – Tomek Tomczyk

W moim przypadku wymiana wcale nie będzie wielka, bo mam do oddania… tylko jedną książkę. Ale za to jaką! To obowiązkowa pozycja dla blogerów i osób, które planują stworzenie swojego miejsca w sieci. To całkiem nowa książka, jeszcze zafoliowana. Mam dwa egzemplarze, więc jednym z przyjemnością się podzielę. Ta pozycja dała mi do myślenia, zainspirowała i zmotywowała do dalszego działania. Uświadomiła mi, że mimo wszystko, to, co robię, ma sens! Wiem, że wiele osób poluje na tę książkę, więc jeśli znasz kogoś takiego, wspomnij mu o mojej propozycji! Myślę, że uśmiechnięty, zafoliowany Tomek Tomczyk, to nie lada gratka 😀 Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wymianą – daj znać!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

wielka wymiana książkowa

28 thoughts on “Wielka wymiana książkowa: Przeczytaj i podaj dalej”

    1. Cóż, moja lista książek do wymiany nie jest zbyt długa 😀 Dlatego trochę się wahałam, ale to taka fajna akcja, że nie mogłam sobie darować! Lecę buszować po innych blogach i komentarzach. Dzięki za tę akcję, jest naprawdę świetna! 🙂

        1. Mieszkam daleko od rodzinnego domu, a większość książek mam właśnie tam… Następnym razem jak będę u rodziców to przejrzę książki pod kątem ewentualnej wymiany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *