Kubek Szczeciński Chocotown

Kubek Szczeciński Chocotown

  Być może się powtarzam, ale Szczecin pachnie czekoladą. Do tej pory pachniał też CzekoAdą, ale niestety, już się wyprowadziłam. Na szczęście zabrałam ze sobą świetną pamiątkę. Kubek Szczeciński Chocotown jest gadżetem, który sprawia, że gorąca czekolada ma jeszcze więcej leczniczych właściwości i jest jeszcze pyszniejsza.

Cup&Cake

Słodka wizyta w Cup&Cake

  W mieście pachnącym czekoladą nie brakuje lokali, w których mogę znaleźć coś, co zaspokoi mój apetyt na ulubiony deser. Do Cup&Cake wybierałam się już od pierwszego roku studiów. Wielokrotnie przechodziłam deptakiem Bogusława i zaglądałam przez szybkę do wnętrza, które kusiło wzrok słodką witryną, jednak zawsze odkładałam wizytę na później. Wreszcie odwiedziłam ten lokal dwa dni…

starbucks milk chocolate coin

Starbucks Milk Chocolate Coin, czyli czekoladowa waluta

Rzadko pijam kawę na mieście, ale jeśli mi się to już zdarza, zwykle wybieram coś mocno czekoladowego. Tak samo było podczas mojej ostatniej wizyty w Starbucksie, gdzie poza zakupem mocno czekoladowej Cafe Mocha i skłonieniem baristy, by dał mi flamaster, którym napisałam sobie na kubku “CzekoAda”, kupiłam Starbucks Milk Chocolate Coin, czyli starbucksową monetę z czekolady.