czekoladowa łyżeczka

Muszę przyznać, że moja bratowa jest mistrzynią, jeśli chodzi o pomysły na prezent dla czekoladomaniaczki. Dzięki niej przetestowałam masę czekoladowych kosmetyków i innych jadalnych pyszności. Tym razem przeszła samą siebie i gdy odwiedziła mnie wraz z moim bratem, urządziliśmy sobie czekoladowy wieczór przy, jeszcze bardziej czekoladowej, gorącej czekoladzie. Umożliwiła nam to czekoladowa łyżeczka z Nanu Nana. Mój brat jest natomiast mistrzem fotografii i to on uwiecznił czekoladową łyżkę tuż przed przygotowaniem pysznego kakao. Cóż byłaby ze mnie za vlogerka, gdybym nie udokumentowała tego na vlogu?

Jak zrobić gorącą czekoladę przy pomocy czekoladowej łyżeczki?

– Podgrzej mleko

– Mieszaj mleko łyżeczką, aż czekolada całkowicie się rozpuści

– Wypij ze smakiem!

Czekoladowa łyżeczka z Nanu Nana

Drewniana łyżka oblana jest przepyszną czekoladą, którą rozpuszcza się w gorącym mleku. W filmie widać, że do przyrządzenia czekolady wykorzystaliśmy trochę za dużo mleka i napój wyszedł niezbyt mocno kakaowy, ale czekoladowy smak był tak intensywny, że nietrudno było go wyczuć. Na opakowaniu brakowało opisu proporcji, ile mleka powinniśmy użyć, więc chyba lepiej będzie nalać mniej i później ewentualnie dolewać. Ale dzięki temu, że rozwodniliśmy (rozmleczyliśmy?) napój, starczyło go na trzy osoby i wszystkim natychmiastowo poprawił się humor. Czekoladowa łyżeczka to magiczny sposób na gorącą czekoladę w kilka chwil! Odkąd pojawiła się w moim domu, najchętniej wymieniłabym wszystkie sztućce na takie czekoladowe.

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

19 thoughts on “Czekoladowa łyżeczka: gorąca czekolada w kilka chwil”

  1. Też miałem to szczęście próbować tej czekołyżeczki, szczerze polecam też z Karmello z dodatkiem owoców (np wiśnie). Równie pyszne ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *