idealny jesienny wieczór

Deszcz stuka o parapet do rytmu palcom stukającym w klawiaturę. Jesień sprzyja pisaniu. Myśli szybko zamieniają się w słowa pojawiające się na ekranie. Przytulny koc, ciepłe skarpety, puchaty szlafrok… To wszystko tworzy idealne centrum dowodzenia w październikowy wieczór.

Za chwilę koniec pracy. Przeciągasz się leniwie i, popijając łyk gorącej czekolady, zastanawiasz się, co będziesz teraz robić. Zerkasz na swoją listę rzeczy do zrobienia jesienią. Spoglądasz na wazonik pełen zasuszonych liści i inne dowody wykonania poszczególnych punktów.

Dziś pogoda nie sprzyja spacerom, więc wieczór spędzisz w domu. Może jesienna, domowa randka z ukochanym? Oboje stwierdzacie, że deszczowy dzień jest idealny na wasze wieczorne hygge. Wskakujecie w ciepłe, wygodne ubrania, robicie sobie gorącą herbatę i wcinacie ulubione ciastka. Odpalacie kolejny odcinek serialu, później trochę czytacie, pochłaniając tabliczkę ulubionej, gorzkiej czekolady na spółę. Przed snem bierzesz gorącą kąpiel i zgodnie ze swoim wieczornym rytuałem, szykujesz się na kolejny dzień…

To mój plan na idealny jesienny wieczór. A jaki jest twój?

>>Słodkie, leniwe poranki

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

6 thoughts on “Mój przepis na idealny jesienny wieczór”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *