sposoby na bolesny okres

Niektóre kobiety mają bezbolesne miesiączki, inne wprost przeciwnie. Jako że należę do tej drugiej grupy i nieraz musiałam odwoływać plany z powodu bólu, na który nie działały żadne tabletki, mam kilka patentów na to, jak nie umierać śmiercią męczeńską raz w miesiącu. Poznaj moje sposoby na bolesny okres.

Skuteczne sposoby na bolesny okres

1. Czekolada gorzka

Każda kobieta powinna ją mieć w domowej apteczce. Ma sporo wartości cennych dla organizmu, zwłaszcza kobiecego. Zalecam stosować już w trakcie PMS. Dla dobra ludzkości.

2. Czekolada mleczna

Błyskawicznie podnosi poziom cukru i równie szybko poprawia humor. W połączeniu z ulubioną kawą organizm przyswaja ją z największą przyjemnością. Ma właściwości uleczające i rozweselające.

3. Czekolada deserowa

Doskonały kompromis dla tych pacjentek, dla których gorzka czekolada jest zbyt gorzka, a mleczna zbyt mleczna. Najprostszy wybór, gdy świat się wali, bo nie wiesz, przy jakiej tabliczce płakać na ulubionym odcinku Seksu w wielkim mieście. Tak jak wszystkie inne czekolady, ma właściwości, które postawiłyby na nogi nawet ofiarę męskiej grypy/

Czekolada najlepszym przyjacielem kobiety

Te sposoby na bolesny okres można stosować zamiennie lub łączyć w dowolnych proporcjach. I tak nikt nie odważy się zasugerować ci, że przegięłaś z ilością czekoladowych tabliczek. Proponuję urozmaicać proces leczenia rozmaitymi dodatkami – orzechami, bakaliami, owocowym nadzieniem… Poświęciłam się i przetestowałam na sobie powyższe sposoby. Z doświadczenia polecam stosować tę kurację raz w miesiącu. Nawet jeśli nie występują jeszcze żadne objawy. W końcu profilaktyka jest bardzo ważna.

Jak sprawdzają się u Ciebie te metody?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

20 thoughts on “Skuteczne sposoby na bolesny okres”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *