aplikacja CzekoAda

Spieszę do Was z bardzo fajną informacją, ciekawą szczególnie dla tych, którzy regularnie zaglądają na bloga i chcą być na bieżąco z najnowszymi wpisami. Dzięki Apptento stałam się posiadaczką własnej aplikacji mobilnej CzekoAda.pl!

Aplikacja CzekoAda.pl na Twoim smartfonie

Statystyki mojego bloga dostarczają mi wielu cennych informacji. To właśnie z nich dowiedziałam się, że większość ruchu na moim blogu generują urządzenia mobilne. Najczęściej czytacie moje teksty na swoich smartfonach, co mnie bardzo cieszy, bo to oznacza, że macie CzekoAdę zawsze przy sobie! Od teraz dostęp do mojego bloga jest jeszcze łatwiejszy. Aplikacja CzekoAda będzie nawet wysyłać Ci powiadomienia o nowych wpisach!

Daj znać, czy wszystko śmiga!

W związku z tym, że dopiero zaczynam swoją przygodę z aplikacją mobilną od Apptento, mam do Ciebie prośbę. Pobierz aplikację CzekoAda.pl na swojego smartfona i daj znać, czy wszystko śmiga tak, jak powinno! Przy każdym wpisie powinna być możliwość skomentowania, przekierowania na bloga i zostawienia serduszka! Apka powinna też wysyłać Ci powiadomienia o nowych tekstach na blogu. Będzie mi bardzo miło, jeśli przetestujesz możliwości mojej aplikacji!

Pobierz aplikację CzekoAda.pl

Wersja na Androida

Wersja na IOS

aplikacja CzekoAda

Będziesz korzystać z mojej aplikacji?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

4 thoughts on “Pobierz aplikację CzekoAda.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *