notes czekoladowe ciastko

Na blogu chwaliłam się już swoim czekoladowym notesem w kształcie nadgryzionej tabliczki, który zamówiłam na Aliexpress, ale nie jest to jedyny czekoladowy notatnik w mojej kolekcji! Dziewczyny, przedstawiam wam rewelacyjne ciacho!

Notes czekoladowe ciastko

Notes “czekoladowe ciastko” dorwałam w moim ukochanym sklepie, Flying Tiger Copenhagen. Z tego, co wiem, nadal jest w sprzedaży, więc polecam odwiedzić najbliższego Tigerka! To naprawdę fajny gadżet, obowiązkowe wyposażenie torebki każdej miłośniczki czekolady! Przypomina mi trochę jedne z moich ulubionych lodowych kanapek – korzennych ciastek.

Notes jest solidnie wykonany, ma gumową okładkę i klejone kartki, które także są okrągłe. Jest bardzo poręczny, mieści się w dłoni, nie jest ciężki, więc to idealny, praktyczny gadżet do torebki. To jedna z moich ulubionych rzeczy w czekoladowej kolekcji, choć z takimi zawsze mam dylemat: tak praktyczny gadżet powinnam przecież wykorzystywać na całego, ale jest tak piękny, że szkoda mi go tak po prostu zapełniać. Powiedz, że też masz z notesami! Ja mogłabym już spokojnie otworzyć mały sklep.

To jak, wyskoczysz w najbliższym czasie do Tigera?
Pamiętaj, że czekam na zdjęcie z hashtagiem #czekoada!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

5 thoughts on “Notes czekoladowe ciastko”

  1. Notes jest śliczny! Musiałam lepiej się przyjrzeć, żeby zorientować się, że to notes, a nie jakieś “większe Oreo” ;). Smakowity! I też mam kilka zeszytów/ notesów z pięknymi okładkami, które ciężko mi zapisywać ;)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *