czekoladowi ulubieńcy

Całkiem niedawno pisałam, co warto zrobić dla siebie w lutym, a lada chwila zacznie się marzec. Nie mogę się już doczekać wiosny, ale zima sama w sobie jest wymówką do pochłaniania dużej ilości czekolady. Co pokochałam w tym miesiącu?

Czekoladowi ulubieńcy miesiąca

czekoladowa pizza Guseppe

Czekoladowa pizza Guseppe

To dzięki Wam się o niej dowiedziałam! Gdy tylko pojawiła się w Lidlu, dostałam kilkanaście wiadomości ze screenem z nowej gazetki promocyjnej! Drodzy czekoladomaniacy, jesteście kochani! Pizza była przepyszna i zasłużyła na osobny wpis. Póki co możecie ją zobaczyć w walentynkowym vlogu.

gorąca czekolada w Górka & Kulka

Gorąca czekolada w Górka & Kulka w Gorzowie Wielkopolskim

W tym miesiącu miałam okazję poznać bliżej rodzinne miasto mojej przyjaciółki. Wizyta w Gorzowie Wielkopolskim nie mogła obyć się bez wizyty w czekoladziarni. W najbliższym czasie na pewno zrelacjonuję ją w osobnym wpisie, w ramach cyklu Czekoladowa Mapa Polski. Póki co napiszę w skrócie: było przesłodko!

Yummy Gdańsk

Słodka wizyta w Yummy

Gdańskie Yummy to lokal, który, prędzej czy później, musiał pojawić się w cyklu Czekoladowa Mapa Polski. Odwiedziłam to słodkie miejsce w Dzień Nutelli – czy mogła się trafić lepsza okazja do zapoznania się z czekoladowym menu? Już nie mogę się doczekać Dnia Czekolady… Tymczasem podlinkowuję relację i wideorelację z wizyty!

czekoladowi ulubieńcy miesiąca

Serduszka od Merci

Trafiłam na nie przypadkiem, akurat przed walentynkami były w promocji. O rany, jakie pyszne czekoladki! W trzech różnych wariantach smakowych, po prostu rozpływały się w ustach!

Domek Żeromskiego

Uwielbiam odwiedzać Orłowo. Podczas ostatniej wizyty trafiłam wreszcie do Domku Żeromskiego, w którym obecnie znajduje się urocza kawiarnia. Nietrudno zgadnąć, co zamówiłam… Zapraszam na relację z wizyty!

fasolowe brownie

Brownie z fasoli

Choć nie od początku stało się moim ulubieńcem, po drobnej modyfikacji wylądowało w tym zaszczytnym gronie. Brownie z fasoli to naprawdę pyszny wynalazek. Zapisz sobie przepis!

Jakie są Twoje najnowsze czekoladowe odkrycia?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *