irlandzkie czekolady

Dzień Świętego Patryka to idealny moment, by wziąć pod lupę irlandzkie czekolady! Miałam przyjemność spróbować aż trzech, bo Dublin był jednym z portów, które odwiedzał Rafał podczas ostatniego rejsu i przywiózł mi czekoladowe pamiątki .

Irlandzkie czekolady

najsłodsze pamiątki, które można kupić w Irlandii

Kate Kearney Irish Whiskey Chocolate Bar

Delikatna czekolada z irlandzką whisky. Czułam mleczną czekoladę, ale alkohol też był lekko wyczuwalny. Smak nie był mocno czekoladowy. Przypominał raczej wyrób czekoladopodobny. Czekolada była smaczna, ale mnie nie zachwyciła. Może dlatego, że nie przepadam za whisky? Myślę, że to świetna opcja dla smakoszy, warta wypróbowania. Ciekawy pomysł na prezent.

irlandzkie czekolady

Guinness Luxury Dark Chocolate

Mocna, gorzka czekolada z lekką nutą piwa Guiness. Ciekawy, dość “wytrawny” smak. Jeśli szukasz pamiątki z Irlandii na prezent dla mężczyzny, myślę że zestaw: Guinness Luxury Dark Chocolate + piwo będzie trafionym pomysłem! Choć nie jestem wielką miłośniczką tego piwa, czekolada bardzo mi smakowała.

irlandzkie czekolady

The Temple Bar Irish Dark Chocolate

Temple Bar to bardzo charakterystyczny punkt w Dublinie. Choć osobiście mnie tam nie było, przez chwilę mogłam się poczuć, jakbym tańczyła z innymi pod sceną. W Temple Bar Shop Rafał upolował The Temple Bar Irish Dark Chocolate, czyli czekoladę z whisky. Przez to, że jest to gorzka czekolada, smak był dużo “wyraźniejszy” niż w przypadku Kate Kearney Irish Whiskey Chocolate Bar. Mi smakowała bardziej, choć nie należę do miłośników whisky.

irlandzkie czekolady

Jakie inne irlandzkie czekolady znasz? Znasz te, które testowałam?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *