czas na kawę

Uwielbiam odkrywać nowe miejsca! Mam na myśli także lokale, bo takie kulinarne poznawanie miasta sprawia mi ogromną przyjemność. Toż to czyste szczęście, móc podczas leniwego spaceru wstąpić do kawiarni na pyszne ciacho i kawę. Tym razem czas na kawę w cukierni Pellowski Chełm.

czas na kawę

Czas na kawę w cukierni Pellowski

W ramach festiwalu Czas na kawę Trójmiasto mieliśmy przyjemność odwiedzić aż trzy lokale. Ostatnim z nich była cukiernia Pellowski, mieszcząca się w dzielnicy Chełm w Gdańsku.

czas na kawę

 Festiwal Czas na kawę Trójmiasto

To doskonały czas na kawę na mieście! W Gdańsku jest mnóstwo lokali, które warto odwiedzić, a festiwal Czas na kawę jest doskonałą okazją, by sprawdzić kilka nowych miejsc! Kusi także promocyjna oferta, obowiązująca w czasie trwania wydarzenia. Zestaw kawa + deser za 12 zł dla jednej osoby lub za 20 zł dla dwóch osób to naprawdę atrakcyjna cena za słodką wizytę w kawiarni! Koniecznie zerknij na festiwalowe menu oraz listę lokali, które biorą udział w akcji! Poza cukiernią Pellowski, w ramach akcji odwiedziłam też kawiarnię filmową W Starym Kadrze oraz restaurację Tam gdzie zawsze.

czas na kawę

Come let us have some tea and talk about happy things! Uwielbiam takie dodatki! Zakochałam się w tym cytacie! Chociaż w naszym przypadku zamiast “tea” powinno pojawić się tu “coffee”. No, ewentualnie “chocolate”!

czas na kawę

To moja standardowa mina na widok ciasta. W festiwalowym menu w cukierni Pellowski pojawił się sernik Delicje oraz pyszna szarlotka. W czasie jedzenia strzelałam jeszcze lepsze miny… Zresztą, wystarczy obejrzeć vloga!

Takie słodkie rozpoczęcie weekendu to coś wspaniałego! Cieszę się, że ostatnio mamy możliwość tak często wyskakiwać na kawkę na mieście. Bardzo polubiłam przesiadywanie w kawiarniach przy dobrym ciachu, choć w domu też doskonale odnajduję się w podobnych okolicznościach. Być może, to kwestia towarzystwa…

pellowski

czas na kawę

Z takim towarzyszem czasami lepiej zostać w domu, ale muszę przyznać, że dzięki niemu wszystko smakuje jeszcze lepiej!

czas na kawę

czas na kawę

Lubisz poznawać nowe kawiarnie?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *