Dzień Czekolady

Nareszcie mamy wiosnę! Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią uwagę przyciągają ogródki – te pełne kwitnących kwiatów, ale też te przy lokalach! Warto skorzystać z przyjemności jedzenia deseru lub picia kawy na świeżym powietrzu, jednak ja mam jeszcze inny pomysł. A gdyby tak przy kolejnej wizycie w kawiarni zabrać ulubioną przekąskę na wynos? Właśnie tak świętowałam tegoroczny Dzień Czekolady!

Dzień Czekolady

Zobacz tylko, jaka grzeczna się robię, gdy czekam na czekoladowy deser. Taki ze mnie aniołek, że chyba zasłużyłam na dokładkę? W nowootwartym Yummy, przy ul. Garncarskiej w Gdańsku, 12 kwietnia znaleźliśmy specjalne, czekoladowe menu. Trudno było się zdecydować, jednak ostatecznie stwierdziliśmy, że podczas spaceru najwygodniej będzie nam pochłonąć deserek w słoiczku i dwa mocno czekoladowe donuty.

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Szybka, czekoadowa sesja przed lokalem i w drogę! Jeśli masz bystre oko i jesteś prawdziwym miłośnikiem czekolady, na pewno zauważysz słodki detal – z okazji Dnia Czekolady miałam na sobie czekoladowe kolczyki!

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Vlogerzy jedzą wzrokiem! Zanim zrobiliśmy zdjęcia, nagraliśmy klipy do vloga i nakręciliśmy Instastory, zdążyliśmy już mocno zgłodnieć! Film ze spaceru pojawi się za kilka dni na kanale Mniejsze od trzech.

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Każdy ma swój nałóg – pan za mną lubi papierosy, ja czekoladę… Nawet spojrzenie mamy podobne!

Na pewno powtórzymy taki czekoladowy spacer! Nawet wyrzuty sumienia po takiej dawce kalorii są trochę mniejsze: w końcu spaliliśmy jakąś 1/100 tego, co pochłonęliśmy…

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *