tam gdzie zawsze

Choć nigdy wcześniej tam nie byłam, dziś wybrałam się tam gdzie zawsze. A właściwie, do restauracji Tam gdzie zawsze, bo właśnie taka jest jej nazwa! W ramach festiwalu Czas na kawę Trójmiasto spróbowałam pysznego zestawu festiwalowego (kawa + ciasto), ale oczywiście, zamówiłam też to co zawsze. Będąc w nowym miejscu, nie umiem odmówić sobie gorącej czekolady!

Czekoladowa mapa Polski: Tam gdzie zawsze

ul. Chmielna 72, Gdańsk

tam gdzie zawsze

Tam gdzie zawsze

Restauracja Tam gdzie zawsze mieści się przy ulicy Chmielnej, ale jest nieco oddalona od Starego Miasta. Nie znam jeszcze dobrze tej części Gdańska, więc z ciekawością zapuściłam się w nowe rejony.

Festiwal Czas na kawę Trójmiasto

To drugi lokal, jaki mieliśmy przyjemność odwiedzić w ramach festiwalu! Przez wizytę w kawiarni filmowej W Starym Kadrze nabrałam apetytu na odkrywanie kolejnych miejscówek i nie zawiodłam się! 14-22 kwietnia to w Trójmieście doskonały czas na kawę na mieście! W czasie trwania wydarzenia obowiązuje specjalna promocyjna oferta oraz festiwalowe menu. Zestaw kawa + deser za 12 zł dla jednej osoby lub za 20 zł dla dwóch osób to naprawdę atrakcyjna cena za słodką wizytę w kawiarni! W Tam gdzie zawsze spróbowaliśmy pysznej kawy mrożonej, podanej z sernikiem mango!

tam gdzie zawsze

tam gdzie zawsze

Gorąca czekolada w restauracji Tam gdzie zawsze

Choć festiwalowe menu było rewelacyjnie, dodatkowo zamówiłam oczywiście czekoladę do picia. Dostałam pyszny napój, który smakował jak czekoladowy shake na ciepło. Trochę jak kakao z mlekiem, ale o zdecydowanym, mocno czekoladowym smaku. No pyszności! Zresztą, moja zadowolona mina mówi sama za siebie!

tam gdzie zawsze

Videorelacja z wizyty w Tam gdzie zawsze

Pełna relacja pojawi się już wkrótce na kanale Mniejsze od trzech!

Czy znasz już kawiarnię W Starym Kadrze?

Czekoladowa Mapa Polski: zobacz pełną listę miejsc

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

One thought on “To co zawsze, Tam gdzie zawsze!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *