Tawerna Orłowska

Tegoroczna majówka była dla mnie wyjątkowa, spędzona w rewelacyjnym towarzystwie! Cały długi weekend był bardzo aktywny, pełen atrakcji i dobrego jedzenia. Nie obyło się też bez czekolady! Tym razem swój ulubiony napój zamówiłam w Tawernie Orłowskiej. Jeśli po jednym łyku gorącej czekolady mam takie spojrzenie, to znaczy, że jest naprawdę dobra!

Czekoladowa mapa Polski: Tawerna Orłowska

ul. Orłowska 3, Gdynia

Tawerna Orłowska

O tym, że uwielbiam Orłowo, wspominałam już milion razy. Między innymi wtedy, gdy odwiedziłam Domek Żeromskiego i polecałam Wam to miejsce jako idealne do wypicia gorącej czekolady zimą. Tawernę Orłowską odwiedziłam późną wiosną, dokładnie w majówkę, o zachodzie słońca. Okolice klifu orłowskiego są niezwykle urokliwe, ale tym razem widoki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Było tak malowniczo i pięknie! Cieszę się, że udało nam się to uchwycić w kadrze. Zanim napijemy się gorącej czekolady, zapraszam na krótki spacer! Na zdjęciach mój brat i przyjaciółka.

Gdynia Orłowo

Gdynia Orłowo

Gdynia Orłowo

fot. Maciej Fliszewski – www.maciejfliszewski.pl

Gorąca czekolada w Tawernie Orłowskiej

Lokalizacja to tylko jeden z atutów tawerny. W każdy piątek i sobotę można tu posłuchać szant i zjeść coś pysznego z widokiem na morze. Nie byłabym sobą, gdybym w tak cudownych okolicznościach nie zamówiła też gorącej czekolady! Muszę przyznać, że w takich warunkach czekolada smakowała wyśmienicie. To był naprawdę słodki wieczór! Zresztą, zobaczcie sami!

Tawerna Orłowska

Videorelacja z wizyty w Tawernie Orłowskiej

Czekoladowa Mapa Polski: zobacz pełną listę miejsc

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

One thought on “Słodki wieczór w Tawernie Orłowskiej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *