czekoladowa torebka

Czekoladowa torebka zrobiła już furorę na Instagramie, więc postanowiłam pokazać więcej zdjęć na blogu. Kochane miłośniczki czekolady, ja wiem, że pewnie oszczędzacie na wakacje marzeń i nie powinnam wam tego mówić, ale w Tigerze jest teraz sporo czekoladowych gadżetów, obok których nie da się przejść obojętnie! Wychodząc ze sklepu poprosiłam sprzedawcę, żeby mnie tu już nie wpuszczał, na co zapytał ze zdziwieniem “dlaczego?! Przecież mamy tyle fajnych gadżetów!”. Ano właśnie dlatego!

czekoladowa torebka

W tym sezonie stawiam na dodatki! Ta torebka jest rewelacyjna i poza tym, że jest fajnym dodatkiem, ożywiającym stylizację, wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów i ludzi w komunikacji miejskiej. I chyba właśnie to jest w niej najfajniejsze!

czekoladowa torebka

Mogłoby się wydawać, że takie dodatki “wypada” nosić jedynie latem, kiedy to wszyscy są w wakacyjnych nastrojach, ale na szczęście już dawno przestałam się przejmować tym, co wypada, a co nie i mam zamiar nosić tę torebkę także jesienią i zimą, na przekór wszystkim ponurakom!

czekoladowa torebka

Wspomniałam już, że powinnam unikać sklepów, w którym aż roi się od zakupowych pokus? Do Tigera zajrzałam bez konkretnego celu, ale gdy zobaczyłam tę torebkę, od razu wyciągnęłam portfel! W moim beznadziejnym przypadku najlepszą opcją będą chyba zakupy internetowe! Wtedy wpisuję konkretnie, czego szukam i mogę skorzystać z wygodnej przeglądarki, która przy okazji szukania skórzanych kozaków, których naprawdę będę potrzebować, nie będzie mnie kusić pięknymi, czekoladowymi torebkami, których niekoniecznie potrzebuję, a które pewnie kupiłabym, gdybym je gdzieś przypadkiem zobaczyła… Ano właśnie, po wakacjach będę pewnie intensywnie przeglądać ten wątek https://zippini.pl/kozaki-skorzane, bo tak jak mówiłam, na pewno będę też kompletować jesienne stylizacje z tą torebką!

czekoladowa torebka

Tymczasem będę korzystać z pięknej pogody i nosić ją do zwiewnych sukienek i spódnic. Kocham lato za możliwość miksowania ulubionych ubrań i dodatków! Poza tym w upalny dzień zawsze dobrze jest mieć przy sobie czekoladowego shake’a!

Wpis powstał we współpracy z portalem Zippini.pl, czyli wyszukiwarką odzieżową!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *