wyprawy odkrywców
Może się wydawać, że zgromadzenie kilkunastu blogerek w miejscu, w którym nie ma internetu, prędzej czy później doprowadzi do tragedii, ale wydarzenie Kobiety dla kobiety jest doskonałym dowodem na to, że nadal potrafimy cieszyć się w pełni czasem spędzonym offline. W dużej mierze jest to zasługa Folwarku Toporzysko, który zaoferował nam wówczas mnóstwo innych atrakcji.

Wyprawy odkrywców

Czy znasz już questy? Gry terenowe, w których można wziąć udział w dowolnym momencie przy użyciu aplikacji mobilnej lub specjalnej ulotki, zyskują popularność w całej Polsce. Sama, gdy po raz pierwszy o nich usłyszałam, zachwyciłam się tym pomysłem i nie mogłam się doczekać, aż wezmę w nich udział! Podczas blogerskiego spotkania w Toporzysku miałam okazję uczestniczyć w dwóch questach Wyprawy Odkrywców i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to naprawdę świetna sprawa. Przebieg takiej gry pokazuję we vlogach z wyjazdu. Sprawdź, jakie questy są w Twojej okolicy na www.questy.com.pl.

 

 

Wypoczynek offline

Poznanie questów było głównym celem naszego spotkania, jednak poza tym korzystałyśmy z uroków folwarku oraz niezwykle inspirującego towarzystwa. Miałam okazję jeździć konno i przekonać się, jak niezwykłymi stworzeniami są konie! Podczas całego wydarzenia byłyśmy blisko natury, więc idealną inicjatywą był pomysł jednego z naszych partnerów, marki Plantwear. Za każde zdjęcie produktu, opublikowane w mediach społecznościowych, zostanie zasadzone jedno drzewo! Spotkanie nie odbyłoby się bez sponsorów. Rebel zapewnił dostęp do ciekawych gier, wydawnictwa zaopatrzyły nas w ciekawe książki na jesienne wieczory, a Mapka Zdrapka ułatwiła planowanie wakacyjnych wyjazdów. Poznałyśmy też sporo nowości, które z pewnością uatrakcyjnią wspólny, rodzinny czas. Zostałam też obsypana mnóstwem czekoladowych pyszności!

Kobiety dla kobiety

Na spotkaniu korzystałyśmy z pięknej pogody, jednak miałyśmy też czas na rozwój osobisty i szkolenia. Dominika Jarosz, ambasadorka projektu Sukces to ja, przeprowadziła warsztaty z Point od You, wspólnie z 2fotografki.pl porozmawiałyśmy o fotografii, a Nieidealnaanna zdradziła nam tajniki sukcesu w blogowaniu. Spotkania z ekspertami miały charakter rozwojowy i motywacyjny. Okazuje się, że nawet tak internetowe stworzenia, świetnie odnalazły się w świecie bez internetu! Bardzo cieszę się, że po raz kolejny mogłam wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez Fundację 3-4-Start i spotkać tak inspirujące, fajne kobiety!

Podziel się dobrem

wyprawy odkrywcow

Organizatorzy akcji: Fundacja 3-4-Start  Fundacja Mapa Pasji Partner Strategiczny: Folwark Toporzysko Partnerzy merytoryczni: Questy – Questy Wyprawy Odkrywców II Warsztaty z użyciem narzędzi Poinst of You Dominika Jarosz -8motiv Prelekcja: Anna Chomiak z bloga NieidealnaannaWarsztaty fotograficzne: 2fotografki.pl Słodki poczęstunek: SŁODKA KRAINA CZARÓW

Partnerzy kluczowi

Z miłości do natury Plantwear
Z miłości do słodkości Choccolisimo
Z miłości do podróży MapkaZdrapka
Z miłości do książek Taniaksiążka.pl
Z miłości do gier planszowych Rebel.pl
Z miłości do klocków i kreatywnej zabawy KlockiBlocki
Z miłości do dzieci i kart Fabryka Kart Trefl Joker Line
Z miłości do musli i pełnych zbóż MIXit.pl

3 thoughts on “Wyniki eksperymentu przeprowadzonego na blogerkach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *