Mapka Zdrapka

Rzadko pokazuję pazury, ale w jednej kwestii ostatnio ledwo się powstrzymuję. Znacie to uczucie, że w miejscu publicznym nagle tak was coś zaczyna swędzić, że jesteście bliscy szaleństwa? Wtedy doskonale wiecie, że po prostu musicie się podrapać. Właśnie o tym będzie ten tekst. Wbrew pozorom, nie chorobach skóry, lecz o podróżach.

Co mają podróże do świądu?

Do niedawna jakoś szczególnie mnie to nie ruszało. Ale i z drapaniem często jest tak, że póki nie dotkniecie paznokciami skóry, nie wiecie nawet, że chcecie się podrapać. Dopiero gdy zaczniecie, okazuje się, że nagle wszystko was swędzi.

Tak było z moimi wakacjami w Hiszpanii. Odkąd zaczęłam utrzymywać się sama, podróże zagraniczne były poza moim zasięgiem, więc nawet za bardzo o nich nie myślałam. Gdy zostałam ambasadorką InternetowyKantor.pl i zaczęłam planować moją podróż do Barcelony, nagle zechciałam wykorzystać ją w stu procentach, zobaczyć wszystkie możliwe zakątki miasta i spróbować wszystkich pyszności lokalnej kuchni. Gdy wakacje minęły, a nasz samolot wylądował na warszawskim Okęciu, w głowie miałam już myśl, że muszę jakoś wykombinować kolejny wyjazd!

Dzięki czytelnikom bloga i widzom naszego kanału vlogowego Mniejsze od trzech, wygraliśmy głosowanie na najlepszą relację z podróży i zdobyliśmy środki na podróż do Porto! W tym samym roku udało mi się odwiedzić jeszcze jeden kraj i w grudniu zdrapałam Portugalię!

>>Jak tanio podróżować?

>>Aktualne zniżki i okazje

Mapka Zdrapka

Mapka Zdrapka

Tak jak apetyt rośnie w miarę jedzenia tak mnie, z każdym wyjazdem, zaczyna swędzić coraz więcej miejsc! Mam nadzieję, że w przyszłym roku również uda mi się choć jeszcze trochę podrapać! Oczywiście na mojej mapie, którą dostałam podczas spotkania blogerek Kobiety dla kobiety. Mapka Zdrapka pozwala pięknie wizualizować swoje plany i podróżnicze marzenia! Jest dostępna w różnych wersjach, w zależności od tego, czy odkrywacie Polskę, Europę czy też cały świat. Mapa tworzy piękny zapis historii waszych podróży. Gdy patrzę na swoją, aż mnie korci, żeby znów wyskoczyć gdzieś na kilka dni i po powrocie z dumą zdrapać kolejne pole!

Gdzie najchętniej podrapalibyście taką mapę? 😉

MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Silver World

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *