Prezent na walentynki last minute? Niezależnie od stażu związku, obdarowanie ukochanej osoby zwykle stanowi nie lada wyzwanie. Z czasem jest coraz trudnej. Z roku na rok wyczerpujesz kolejne pomysły z listy prezentowych klasyków, dlatego warto przypomnieć, że nieodłącznym elementem okazywania uczuć swojej kobiecie jest wręczanie jej czekoladek! Oczywiście, pod warunkiem, że nie jest na nie uczulona. Wówczas musisz wyjątkowo starać się, by wynagrodzić jej te braki i osłodzić codzienność swoją obecnością. Chyba nie chcesz, by Twoja ukochana z czasem stała się zgorzkniała? Musisz zadbać o to, by była słodka i uśmiechnięta! Jest też wiele innych powodów, dla których powinieneś dać jej TO na walentynki. Sprawdź, dlaczego czekolada jest idealnym pomysłem na prezent dla kobiety!

Dlaczego czekolada jest idealnym pomysłem na prezent dla kobiety?

  • gwarancja trafionego prezentu

Pomijając przypadek opisany powyżej, istnieje tylko jeszcze jedna sytuacja, w której kobieta może starać się unikać czekolady. DIETA. Czy powinna być przeciwwskazaniem do wręczenia ukochanej bombonierki z wyznaniem? Wszystko zależy od Twojego podejścia. Jeśli wręczysz słodycze bez słowa, możesz nieźle oberwać za to, że nie słuchasz swojej dziewczyny lub nie wspierasz jej w trudach odchudzania. Wystarczy jednak dodać komentarz, że to na takie wyjątkowe chwile lub drobne smutki, a w ogóle to nie rozumiesz, po co niby ta cała dieta i wówczas czekoladowe serce wywoła ogromną radość, a Ty tylko zapunktujesz. W przypadku gdy ukochana nie jest uczulona i nie stosuje żadnej diety, czekoladki są wręcz obowiązkowym elementem prezentu!

  • próba dla związku

Myślę, że nie zdradzę tu jakiegoś wielkiego babskiego sekretu, jeśli przyznam, że kobiety kochają czekoladę. To po prostu siedzi w naszej naturze. Zajadamy się nią, gdy jest nam smutno, wesoło, a szczególnie wtedy, gdy same nie wiemy, jak nam jest. Choć często słodycze znikają przy nas w zawrotnym tempie, lubimy robić sobie zapasy na czarną godzinę. Jeśli więc wręczysz swojej ukochanej czekoladki, a ona podzieli się nimi z Tobą, wiedz, że jesteś tego wart. To musi być prawdziwa miłość, skoro jesteś dla niej ważniejszy niż zapas jej ulubionego przysmaku!

  • szczęście w kawałkach

Zależy Ci na szczęściu swojej miłości? Chcesz, by była radosna i pełna pozytywnej energii? Gdy dasz jej czekoladę, to tak jakbyś dawał jej szczęście w kawałkach. W kosteczkach. W pralinkach. Ten prezent wywoła uśmiech na jej twarzy, a po spożyciu zwiększy ilość serotoniny w mózgu. Mało to romantyczne, ale w efekcie będziecie mogli liczyć na niekończące się szczęście między Wami. Czysty zysk!

Dziś 14 lutego! Masz już prezent dla niej na walentynki? No to leć jeszcze po zapas czekoladek! Miłego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *