Stać mnie na trzy domy… Sprawdź, jak to osiągnąć!

Wpis o tym, jak zbudować dom bez kredytu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc postanowiłam rozwinąć temat. Otóż tak naprawdę, stać mnie na trzy domy i udowodnię Ci, że Ty także jesteś w stanie to osiągnąć. Możesz mieć nawet o wiele więcej, ale oczywiście nie jest to prosta sprawa. Inwestowanie w nieruchomości jest przecież dość kosztowne. Ale spokojnie, małymi krokami wszystko da się ogarnąć!

jak przywitać wiosnę

Jak przywitać wiosnę?

Dni stają się coraz dłuższe, częściej ciągnie nas na spacer, nagle jakoś bardziej chce się żyć, działać, zmieniać… To już wiosna! Choć pogoda bywa jeszcze kapryśna, nie da się oszukać tego, co dzieje się w głębi serca. Chyba każdy ma już dość ponurych barw i nie może doczekać się widoku przyrody, budzącej się do życia… A jak na wiosnę możemy obudzić się my sami?

Na początku był chaos

Zanim otworzyłam oczy, miałam naprawdę piękny sen. Nie potrafiłam przewidzieć, co wydarzy się za chwilę, ale otaczały mnie znajome twarze i czułam spokój. Byłam bezpieczna i z łatwością odganiałam wszystkie czynniki, które usiłowały zaburzyć moją strefę komfortu. Obudził mnie wielki wybuch. To po nim otworzyłam oczy Ten sam dźwięk zbudził też mężczyznę, który spał obok…