Spoko Sopot

Poza sezonem Sopot jest bardzo spokojnym miejscem. Cieszę się, że miałam pretekst, żeby wyskoczyć tam jeszcze przed nadejściem wiosny.  Wiecie, jak bardzo lubimy odkrywać nowe lokale… Tym razem na niedzielną kawę i ciacho wybraliśmy się do restauracji Spoko Sopot!

Czekoladowa mapa Polski: Spoko Sopot

ul. Hestii 3, Sopot

Spoko Sopot

Spoko Sopot

Restauracja Spoko Sopot mieści się przy ul. Hestii 3, więc właściwie na granicy Sopotu i Gdańska. Spokojnie mogliśmy tam dotrzeć pieszo z Jelitkowa. Zresztą, okolica sprzyja spacerom! Deptak wzdłuż morza lub sama plaża są idealnym miejscem na przechadzkę przed lub po kawce z bliską osobą!

Mocno czekoladowe brownie w restauracji Spoko Sopot

Nawet największy kawosz przyzna mi rację… Nie samą kawą człowiek żyje! Przecież trzeba jeść też ciasta! Ja standardowo postawiłam na najbardziej czekoladową pozycję w menu, czyli idealnie wilgotne brownie z lodami i owocami, natomiast Rafał poleca też pyszny sernik!

Spoko Sopot

Spoko widok z tarasu

Restauracja mieści się tuż przy sopockiej plaży! Jakby tego było mało, dysponuje tarasem na dachu, z którego rozciąga się piękny widok na morze, plażę i nadmorski deptak. Koniecznie odpalcie naszego vloga. Dla tych widoków i pyszności naprawdę warto!

Spoko Sopot

Videorelacja z wizyty w restauracji Spoko Sopot

Vlogujemy codziennie, więc oczywiście mamy piękną pamiątkę z wizyty w restauracji Spoko Sopot. Zapraszamy na spacer, kawę i pyszne ciacho!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *