Święta to czas spędzony w rodzinnym gronie. To dla mnie niezwykle ważne chwile, ponieważ na co dzień mieszkam z dala od naszych bliskich. Tegoroczna Wielkanoc była wyjątkowo ciepła i obfitowała w najróżniejsze aktywności na świeżym powietrzu.

Tradycje wielkanocne w mojej rodzinie

Są różne tradycje wielkanocne, jednak pewną z nich kultywujemy niezależnie od pogody (i wieku)… Jako CzekoAda nigdy nie pozwolę na to, by została ona przerwana! Choć w tym roku kończę dwadzieścia pięć lat i dopiero na tych świętach pojawił się ktoś młodszy ode mnie, gdy śniadanie wielkanocne znika ze stołu, wyruszamy do ogrodu na poszukiwania czekoladowych jajek od zajączka! Zwykle moja bratowa jest bezkonkurencyjna, ale w tym roku szanse były nieco bardziej wyrównane. Zwyczaj ten jest pewnie bardziej popularny w rodzinach, w których jest kilkoro maluchów, jednak dla nas nadal jest to spora frajda, chyba nawet większa niż przed laty!

Rodzinne vlogi

Vlogujemy codziennie, jednak na co dzień jesteśmy tylko we dwoje. W święta rodzinna atmosfera przenika do naszych filmów, które stają się piękną pamiątką na lata. Na Mniejsze od trzech wskoczyły właśnie wielkanocne vlogi, na których widać też inne nasze tradycje, a raczej aktywności, które urozmaicają wspólny, rodzinny czas.

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych – VLOG

Wielkanoc u CzekoAdy – VLOG

Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną. Na co dzień mam swoje życie, które toczy się wiele kilometrów dalej, ale chętnie spędzam każdą wolną chwilę z bliskimi. W rodzinnych stronach ładuję baterie i totalnie się resetuję, choć prowadzę tam bardzo intensywny tryb życia i wykorzystuję każdy dzień na maksa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *