zlot food trucków

W ten weekend odbyła się kolejna edycja festiwalu “Jemy na stadionie”! Zlot food trucków to wyjątkowa okazja do przetestowania najróżniejszych smaków na świeżym powietrzu. Dlaczego jeszcze lubię tego typu wydarzenia?

Dlaczego warto wybrać się na zlot food trucków?

Różne smaki w jednym miejscu

Podczas tej edycji, dzięki zaproszeniu organizatorów, przetestowaliśmy aż sześć food trucków! Zasmakowaliśmy pysznych burgerów z dzika od Dzikiego Zwierza i “pana Camembert” od Pana Burgera. Ostatniego dnia festiwalu wyskoczyliśmy do Riko Pizza, zjedliśmy też tortillę Szama Man i ramen w Akita. Na deser pochłonęliśmy pyszne ciasta od Yes Ser. Opinie umieściliśmy we vlogach z wydarzenia, ale możecie się domyślać, że do domu wróciliśmy najedzeni i szczęśliwi…

zlot food trucków

Jedzenie na świeżym powietrzu smakuje lepiej!

Tak jest i już! Jestem wielką fanką pikników, jedzenia śniadania na balkonie, zabierania kawy w termosie na spacer i… zlotów food trucków! Gdy tylko robi się ciepło, zaopatruję się w pyszne jedzonko i wracam do domu dopiero, gdy wszystko zniknie!

zlot food trucków

Wyjątkowy klimat wydarzenia

Czekanie godzinę w kolejce z pustym żołądkiem nie należy do moich ulubionych czynności, ale gdy wybierzesz się na zlot food trucków nie w porze obiadowej, jest szansa, że zauważysz wyjątkowy klimat i więź sympatii między pracownikami “wrogich” lokali. Muzyka, dobre towarzystwo i pyszne jedzenie… Toż to idealny plan na ciepły wieczór!

zlot food trucków

Jemy na stadionie [videorelacja]

One thought on “3 powody, dla których warto wybrać się na zlot food trucków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *