Być może lipiec nie jest już okresem, w którym jest to temat na topie, bo od majówki pewnie wielu osobom przejadła się kiełbasa z grilla, ale nie ulega wątpliwości, że wakacje to czas wieczorów na świeżym powietrzu. Lubimy spędzać je z rodziną i przyjaciółmi, a miejscem, przy którym spotykamy się najczęściej jest obficie zastawiony stół. Latem nasze rodzinne menu ulega zmianie i wspólnie zajadamy się mięsami, serami i warzywami z grilla.

Mistrzowie grilla

Myślę, że w Polsce grillowanie jest na tyle popularne, że na spokojnie możemy nazywać je naszym sportem narodowym. Spacerując wzdłuż ulicy pełnej domów z ogródkiem, w każdy weekend w powietrzu czuć zapach pysznego jedzonka! Zauważyłam przy tym pewną zależność, jeśli chodzi o podział obowiązków okołogrillowych. Zwykle damska część rodziny przygotowuje sałatki i nakrywa do stołu, a faceci gromadzą się w tym czasie wokół grilla, często z kuflami piwa w dłoniach. Jeśli więc mówi się, że każdy mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna, uważam, że każdy z nich powinien jeszcze zostać mistrzem grilla!

Kiedy zacząć treningi w grillowaniu?

Zdradzę Wam w tajemnicy, że mój brat skończył właśnie trzydzieści lat… To idealny wiek na realizowanie takich życiowych celów! A że mieszka w domu z ogrodem, pełnym drzew, ma cudownego synka i już nie raz organizował wieczory przy grillu, czas by osiągnął w tym mistrzostwo! Bardzo zależało mi, by prezent na 30 urodziny jakoś mu w tym pomógł…

Prezent na trzydzieste urodziny [VLOG]

Zestaw do grilla – prezent na trzydzieste urodziny

Znalazłam zestaw do grilla, który nie dość, że jest naprawdę świetnej jakości i zawiera komplet niezbędnych przyrządów, to jeszcze jest naprawdę ładny i stanowi elegancki prezent. Dodatkowo wybrałam spersonalizowany grawer. Znajdziecie go na mygiftdna.pl – dzięki naszej współpracy podarowałam bliskim już sporo naprawdę trafionych prezentów i nie zawiodłam się także i tym razem! Pamiętacie mapę, na której można oznaczać swoje europejskie podróże, idealną na prezent dla podróżnika? Albo upominek, który sprawiłam sobie samej, czyli słodki notes ze wspaniałym hasłem “Czekolada jest warzywem”? To także gadżety z mygiftdna.pl! Dodam jeszcze, że wysyłka jest błyskawiczna, więc to dobre rozwiązanie nawet przy zakupie prezentów na ostatnią chwilę.

One thought on “Grillowanie: polski sport narodowy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *