Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Cała zabawa polega na zwróceniu uwagi i zachęceniu do udziału w zbiórce na walkę z koronawirusem na siepomaga. Pod wykonaniem MNIEJSZE OD TRZECH hot16challenge2 nominowaliśmy do zabawy między innymi naszych rodziców. Moich przyszłych teściów mogliście już usłyszeć w filmie KORONACZAS hot16challenge2, a teraz posłuchajcie wykonaniu zespołu BLUES’KA, czyli moich rodziców!

BLUES’KA #hot16challenge2

hot16challenge

Rodzice wykonali cover do melodii “Hotel California” z tekstem napisanym w ramach #hot16challenge. Czy Wy również chętnie usłyszelibyście inne kawałki w wykonaniu tego duetu? <3

#hot16challenge2

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Szczegóły pod tym linkiem.

MNIEJSZE OD TRZECH #hot16challenge2

2 thoughts on “Hot 16 challenge”

  1. Wspaniałe wykonanie rodziców, cudownie się tego słucha jestem pod wrażeniem. Gorąco Was wszystkich pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *